Terleme Önleyici Sprey Terleme Önleyici Siparişi

HUMACARE TERLEME ÖNLEYİCİ SPREY

UYKUDA TERLEME

Uykuda aşırı terleme gece uyku esnasında ter bezlerinin normalin üzerinde çalışması ile oluşan terlemeye verilen isimdir. Gece terlemesi uyku esnasında gerçekleştiği için kontrol edilmesi en zor terleme şeklidir. Gece uykusunda terleme sorunu yaşayan insanlarda uyku düzensizliğide görülebilmektedir. Aşırı gerçekleşen terlemede kişi kendisini bir ıslaklığın içerisinde bulacaktır. Normal olarak bu kadar fazla terleyen insan yatağından kalkarak yeniden üzerini değiştirmek zorunda kalmaktadır.

 

Gece uykularında terleme sorunu yaşayan insanlar bir gecede 1lt ye kadar su kayıbı yaşayabilirler. Bu su kaybını yaşayan insanlarda sabahları uyku sonrasında ağızda kuruluk, halsizlik görülebilir. Uykuda terleme sorunu yaşayan insanların kesinlikle gün içerisinde bol miktarda vitaminli içecekler tüketmesi gerekmektedir. Gece terlemesi çok çeşitli farklı sebeplere bağlı olarakta görülebilmektedir. Bu sebepleri sıralayacak olursak ilk başta tüberkiloz, menopoz, şeker hastalığı, lenfoma, uyku apnesi, reflü hastalığı, infeksiyonlar, ilaçlar yer almaktadır. Yapılan araştırmalarda gece terlemesinin gerçekleşmesinde genetik faktörlerinde büyük rol oynadığı gözlemlenmiştir.

 

TERLEME KONUSUNDA DİĞER MAKALELER

Lütfen ayrıntılı bilgi edinmek istediğiniz başlığın bağlantısına tıklayınız..

 

Terleme - Terleme Nedenleri - Aşırı Terleme - El Terlemesi - Ayak Terlemesi - Ter Kokusu - Terlemeye Çözüm - Koltuk Altı Terlemesi - Uykuda Terleme - Terleme Tedavisi - Terlemeye Bitkisel Çözüm - Terleme Önleyici - Vücut Terlemesi

Terleyen Ünlüler

 

Terleme Önleyici Satış

 

Terleme Önleyici Ürün Terleme Önleyici Telefon